Ford Araba Modelleri Nelerdir?

Ford Araba Modelleri Nelerdir?

Ulaşım ihtiyacını konforlu ve güvenli şekilde karşılamak için bireyler teknolojinin entegre edildiği ve güvenlik sistemlerinin olduğu modelleri seçer. Özellikle yeni nesil araçlarda otomatik vites, kokpitte işlevsel teknolojik özellikler sürüşü ve yolculuğu kolaylaştırır. Böylece bireyler yüksek performans gösteren araçlarla daha hızlı ve düşük yakıt ile ulaşabilmektedir. Ford markası da en köklü ve başarılı otomobil markalarından olup bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ford hangi ülkenin markasıdır? Ford, 1903 yılında Henry Ford tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuştur. Ford markasının Türkiye’de de fabrikası bulunmaktadır. Ford Türkiye’deki fabrikası Gölcük merkezde bulunuyor.

Ford, Gölcük’te hem ülkemiz hem de dünyada kullanılacak yeni model araçları üretir ve sorunları gidermek için aktif şekilde çalışmaktadır. Ford kurulduğu yıllarda ilk olarak geri vites sistemi olmayan iki ileri vites ve 4 beygir gücünde otomobil üreterek 1896 yılında bireylerin ulaşım ihtiyacını gidermektedir. Ford markasının ilk serisi olan Model T dayanıklı ve kullanıldığı dönemde 15 milyon adetten fazla araç satarak ününü dünyaya duyurmuştur. Ford aynı zamanda kamyonet, arazi araçları da üretmiştir. Ford’un genel politikası en güvenilir sisteme sahip gelişmiş modelleri kullanıcılara uygun fiyatla ulaştırmasıdır. Bu politikası sayesinde Ford dünyada tanınan ve kullanılan köklü otomobil markasıdır. Ford araba modellerinden bazıları şunlardır: Fiesta, Focus, EcoSport, Puma, Kuga, Mondeo, Tourneo Courier, Edge, B-Max, C-Max, S-Max, Transit Connect, Ranger, Galaxy’dir.

Ford Araba Modelleri Ne Kadardır?

Güçlü performansı ve sade tasarımları ile oldukça beğeni toplayan Ford markası hızla büyümeyi sürdürüyor. Özellikle son dönemde modellerde sıklıkla kullanılan EcoBoost motor sistemini Ford geliştirerek dünyaya tanıttı. Ford modellerinde üç noktalı emniyet kemeri tüm modellerde kullanılarak farklı markalara da öncülük ederek güvenlik sistemi tamamlanmıştır. Kullanıcıların ve araçların özelliklerine göre Ford fiyat listesi oluşturulur. Araç severler ihtiyaçlarına ve maliyetine uygun olan yüksek performanslı Ford modelleri tercih ederek ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Sıfır araba fiyatları na buradan ulaşabilirsiniz. Ford araba modelleri ve fiyatları ise şu şekildedir:

  • 2021 Ford EcoSport 1.0 ST-Line AT fiyatı 353.700 TL’dir.
  • 2021 Ford EcoSport 1.0 Syle AT fiyatı 260.300 TL’dir.
  • 2021 Ford Focus 1.5 EcoBlue Titanium fiyatı 400.300 TL’dir.
  • 2021 Ford Focus 1.5 EcoBlue Titanium AT fiyatı 414.400 TL’dir.
  • 2021 Ford Focus 1.5 EcoBlue Trend X fiyatı 361.900 TL’dir.
  • 2021 Ford Focus 1.5 EcoBlue Trend X AT fiyatı 388.400 TL’dir.
  • 2021 Ford Puma 1.0 Style fiyatı 325.900 TL’dir.
  • 2021 Ford Puma 1.0 Style AT fiyatı 351.900 TL’dir.
Captcha işaretlenmemiş.